Stresi - Mos ma luni gocen (Official Video HD)

Διασκέδαση

Facebook: ArkivaShqip

Σχόλια

 • Dren Durmishii
  Dren DurmishiiΠριν 4 χρόνια

  Super kong stresiii

 • Sandra Lame
  Sandra LameΠριν 4 χρόνια

  shum bukur

 • Mikel Spahi
  Mikel SpahiΠριν 4 χρόνια

  Ylll

 • Kassandra kapourani
  Kassandra kapouraniΠριν 4 χρόνια

 • Rozana Rushiti
  Rozana RushitiΠριν 4 χρόνια

  halo mos ma luni gocen per mu ajo e ka gjith boten kujdes mos e merr me stres jam dhe vet Stres

 • Rafet Halabak
  Rafet HalabakΠριν 4 χρόνια

  shikoje klipin e noizy grande edhe ju njoh mir

 • Rafet Halabak
  Rafet HalabakΠριν 4 χρόνια

  Ska si noizy Otr gg

 • Rafet Halabak
  Rafet HalabakΠριν 4 χρόνια

  fuck stresi

 • Hip-Hop Pa limit
  Hip-Hop Pa limitΠριν 4 χρόνια

  Streesii

 • Ronaldo Andersson
  Ronaldo AnderssonΠριν 4 χρόνια

  2xRef: Haloo mos ma luni gocen per mu ajo e ka gjith boten kujdes mos e merr me stres i hap vetes stress

 • My World My World
  My World My WorldΠριν 5 χρόνια

  King I love you

 • channel babastars
  channel babastarsΠριν 5 χρόνια

  BS

 • Fabjol Sula
  Fabjol SulaΠριν 5 χρόνια

  le nom

 • Fabjol Sula
  Fabjol SulaΠριν 5 χρόνια

  kenge koti

 • Feha Feha
  Feha FehaΠριν 5 χρόνια

  Kryqin mbaje o katundar urime katundare qe po perkraheni pershendetje nga Londra

 • Julian Plepi
  Julian PlepiΠριν 5 χρόνια

  si gomar je dhe kendon ti

 • Zenel Vata
  Zenel VataΠριν 5 χρόνια

  Stresi

 • densi west boys
  densi west boysΠριν 5 χρόνια

  stresi cun 1 sh

 • Amarildo Gjici
  Amarildo GjiciΠριν 5 χρόνια

  boka gum gum

 • Amarildo Gjici
  Amarildo GjiciΠριν 5 χρόνια

  kot fareeeee ktu

 • Meli Bahja
  Meli BahjaΠριν 5 χρόνια

  superrrrrrrr

 • agli dinaj
  agli dinajΠριν 5 χρόνια

  na fundi plako e ke dhjer stresss vesht gjoja sikur eshte publiku

 • Mendim Ugraj
  Mendim UgrajΠριν 5 χρόνια

  Brravo Stres.

 • xhemal bisha
  xhemal bishaΠριν 5 χρόνια

  yyyy

 • Rean Juven
  Rean JuvenΠριν 5 χρόνια

  😉

 • Argetim Shqip
  Argetim ShqipΠριν 5 χρόνια

  stresii ;)

 • denis suli
  denis suliΠριν 5 χρόνια

  je ipapar stres

 • kilerrr you .ak47
  kilerrr you .ak47Πριν 5 χρόνια

  na trembi ne fillim te kenges

 • Rozana Rushiti
  Rozana RushitiΠριν 5 χρόνια

  💰💱💸💷💶💴💵

 • Rozana Rushiti
  Rozana RushitiΠριν 5 χρόνια

  Bravo stresi

 • Lamko Brendi
  Lamko BrendiΠριν 5 χρόνια

  super stresi

 • Erion Bicaku
  Erion BicakuΠριν 5 χρόνια

  boss fare

 • Redian Vrapi
  Redian VrapiΠριν 5 χρόνια

  ka gjithe boten 😏

 • T _el7
  T _el7Πριν 5 χρόνια

  e mir po preferoj kanget se ke ba ma para si my queen, me fal love story.... po prap e bukur eshte edhe kjo

 • Δανάη Βαγκαλιώτη
  Δανάη ΒαγκαλιώτηΠριν 5 χρόνια

  Ska ze fareee

 • Rozana Rushiti
  Rozana RushitiΠριν 5 χρόνια

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Rozana Rushiti
  Rozana RushitiΠριν 5 χρόνια

  👏👏👏👏

 • Rozana Rushiti
  Rozana RushitiΠριν 5 χρόνια

  BRAVO BRAVO BRAVO

 • Rozana Rushiti
  Rozana RushitiΠριν 5 χρόνια

  BRAVO ARKIMED

 • Rozana Rushiti
  Rozana RushitiΠριν 5 χρόνια

  BRAVO STRESI

 • Rozana Rushiti
  Rozana RushitiΠριν 5 χρόνια

  SUPER GENGE STRESI BRAVO

 • hej bej
  hej bejΠριν 5 χρόνια

  Neid S

 • EMG Records.
  EMG Records.Πριν 5 χρόνια

  Vec ti qe sje me knu live , le nom , te isha si ti e fshij kete video nga youtube..Te pakten mos e felliq edhe me shum veten tende

 • taulant zenunaj
  taulant zenunajΠριν 5 χρόνια

  shume kenge super

 • RINALD
  RINALDΠριν 5 χρόνια

  King Stresinjo

 • Fatmir Bytyqi
  Fatmir BytyqiΠριν 5 χρόνια

  Qfar publiki qija ropt si me pas shku nteater

 • Angel Music AL
  Angel Music ALΠριν 5 χρόνια

  halooo mos ma luni gocen per mu ajo e ka gjith boten mos e mer me stress ia hap vetes stress

Επόμενο