Franks - Mos Pyte (Official Video HD)

Διασκέδαση

Σχόλια

 • BEST OF BRITAIN
  BEST OF BRITAINΠριν 2 ημέρες

  Skychat phone 😉📱😍

 • Xhulian Shyti
  Xhulian ShytiΠριν 3 μήνες

  O stres a e ke fut me kendu me zor qta er hahahahhaha

 • ER GLADIATORE
  ER GLADIATOREΠριν 3 μήνες

  ROTTERDAM🇮🇹🇦🇱 AMSTERDAM🇮🇹🇦🇱 ANTWERP🇮🇹🇦🇱 BARCELONA🇮🇹🇦🇱 MALAGA🇮🇹🇦🇱 SANTOS 🇮🇹🇦🇱 TANGER 🇮🇹🇦🇱 DURRES 🇮🇹🇦🇱 PIREO🇮🇹🇦🇱 HAMBURG 🇮🇹🇦🇱 L O N D O N 🇮🇹🇦🇱 N E W 🇮🇹 Y O R K🇦🇱

 • hbgt32
  hbgt32Πριν 3 μήνες

  Qija motren tu i djek cunat ky prototipi po shko more kendo per tjera gjera

 • bobi bob
  bobi bobΠριν 3 μήνες

  Prish pun botes

 • bobi bob
  bobi bobΠριν 3 μήνες

  A kari tpakten hiqe ate tel ca don me tregu ti

 • Hell Diable
  Hell DiableΠριν 3 μήνες

  🔥🔥🔥👊

 • Rigore per il Milan
  Rigore per il MilanΠριν 4 μήνες

  noizy roizy ahah 😁 grglo.info/project/lqSanoSmgqxmiYU/b-nteo

 • BresilCrime
  BresilCrimeΠριν 4 μήνες

  #FreeRachid #FreeFranksRolex

 • BresilCrime
  BresilCrimeΠριν 4 μήνες

  Force a toi la grosse rolex bruxelles ma belle🦾🦾

 • Bad Boy
  Bad BoyΠριν 4 μήνες

  kush esht ktu prej stresit?

 • Xhon Gropaj
  Xhon GropajΠριν 4 μήνες

  respekte nga italia super musike boss

 • Juli Kataroshi
  Juli KataroshiΠριν 4 μήνες

  Nuk t pyti kush po vet po kallxo

 • Xhon Gropaj
  Xhon GropajΠριν 4 μήνες

  super kange jame edhe un prej shkodre po jetoj ne milano

 • YS S
  YS SΠριν 4 μήνες

  ❤ from Amsterdam 🇳🇱

 • Hell Diable
  Hell DiableΠριν 4 μήνες

  🤙🤙🔥🔥

 • Alo Baza
  Alo BazaΠριν 4 μήνες

  Pidhi pidhave t nones si me ma pas bo mu qet kong eh ropt✌🏻

 • Humor Shqiptar
  Humor ShqiptarΠριν 5 μήνες

  O stres o bish

 • Arturi Shkodra
  Arturi ShkodraΠριν 5 μήνες

  🔥🔥🔥🔥💪💪💪Bravo franks. Rri ne amster 92% rolexi columbian delfini boli fiks per tan ca punojn e din naqe. Duhet me ju kallzu se shkodran per drog per dashnore edhe per rap jena 1 . Ke dal fiks . Super e ke edhe instagramin bravo

 • live life
  live lifeΠριν 5 μήνες

  ca jan Keto lloj kengesh ku r ke roleksin ti mor

 • Shqipe Hysenaj
  Shqipe HysenajΠριν 5 μήνες

  Ti don me shetit un du lek per dit

 • Behar Bajrami
  Behar BajramiΠριν 5 μήνες

  Si lek plepi zerin 😂😂😂

 • Red Hoxha
  Red HoxhaΠριν 5 μήνες

  Nuk je per muzik leje vazhdo ne ndretim Se humbje kohe esht

 • Doci Blendi

  Doci Blendi

  Πριν 4 μήνες

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Cassar Officel
  Cassar OfficelΠριν 5 μήνες

  💪💪💸

 • Cassar Officel
  Cassar OfficelΠριν 5 μήνες

  🤝💯

 • Reno Doko
  Reno DokoΠριν 5 μήνες

  Ej kur po bajm i foto Se kur te bahesh i famshem skapesh ma😜

 • ff engjell
  ff engjellΠριν 5 μήνες

  O stres o yll bote bed boy for life

 • Alessia Sano

  Alessia Sano

  Πριν 4 μήνες

  F### noizy roizy 😁😂 grglo.info/project/lqSanoSmgqxmiYU/b-nteo

 • Shqipe Hysenaj
  Shqipe HysenajΠριν 5 μήνες

  Super keng vlla shum ee fort

 • Mateo Cakalli
  Mateo CakalliΠριν 5 μήνες

  Jep dorheqe vlla sje per ket sport

 • Lambo M

  Lambo M

  Πριν 29 ημέρες

  Shko mor kar anena po ca Din ti 😂😂

 • ER GLADIATORE
  ER GLADIATOREΠριν 5 μήνες

  🇮🇹🇦🇱🇮🇹🇦🇱🇮🇹🇦🇱🇮🇹🇦🇱🇮🇹🇦🇱 Brothers 4EVER

 • Djal Zatni
  Djal ZatniΠριν 5 μήνες

  Kenke i ram n'shkoder ma plak!

 • Elham Ahmeti

  Elham Ahmeti

  Πριν 5 μήνες

  😂😂

 • RI NI
  RI NIΠριν 5 μήνες

  Hahah what fuck ALL WATCHES IS FAKE ALL CARS ARE RENTE FOR THE VIDEO THIS GUY IS FAKE HE IS A PARABOL THIFE

 • armand agajci

  armand agajci

  Πριν 5 μήνες

  yeah true even the sky , roads and the city are fake...fucking jalous asshole

 • Hihi Haha
  Hihi HahaΠριν 5 μήνες

  Nice

 • Ervin Kala
  Ervin KalaΠριν 5 μήνες

  Valla shum mir je bruda. Mos flisni keq per njerzit kur si nifni. Franks dalloet qe osht rill suksese broo👹

 • Sem's Pizzaiolo
  Sem's PizzaioloΠριν 5 μήνες

  Kot

 • Jorgen Tresa
  Jorgen TresaΠριν 5 μήνες

  Fiks si cifteteli per popullore qeke

 • Mirjana Morina
  Mirjana MorinaΠριν 5 μήνες

  Bravo

 • free fire FREE FIRE
  free fire FREE FIREΠριν 5 μήνες

  thash se e ke bo kangen ti po ke qit kyt dosha me te ni ty se jam fansja jote

 • 3 star
  3 starΠριν 5 μήνες

  PARA SHKODRA NAQE... ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN... HAJDE LIKE KUSH ESHT SHKODRAN ❤️ 👍🏻

 • iamarmando_02

  iamarmando_02

  Πριν 4 μήνες

  @ema elena ok mos em shkrujt veç maje men kohen bashk qe kena kalu 🖑

 • iamarmando_02

  iamarmando_02

  Πριν 4 μήνες

  @ema elena ok mos fol ema

 • iamarmando_02

  iamarmando_02

  Πριν 4 μήνες

  @ema elena pse nuk flet apo zdon

 • iamarmando_02

  iamarmando_02

  Πριν 4 μήνες

  @ema elena hi ca bone

 • kujtim kujtimkoroveshaj

  kujtim kujtimkoroveshaj

  Πριν 5 μήνες

  Gomar fare Ti re

 • Kc Aka MovieGod
  Kc Aka MovieGodΠριν 5 μήνες

  ☝🏼🚀💯

 • Andrea Meta
  Andrea MetaΠριν 5 μήνες

  A ty ta qifsha rracen rrepsitat e karit spiuna Kari pse e nxjerr sky per ta djeg o te qifsha rracen

 • Miri
  MiriΠριν 5 μήνες

  Respect from Italy 🇮🇹🤙🏻

 • Adele Tandumeso
  Adele TandumesoΠριν 5 μήνες

  Ah bon

 • Besartayljii Doda
  Besartayljii DodaΠριν 5 μήνες

  🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🖕🖕🖕🖕🖕👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍

 • Erion Uka
  Erion UkaΠριν 5 μήνες

  🔥💯

 • Deealbo
  DeealboΠριν 5 μήνες

  Hallall o naqe . Si keng t par qe ke bo e ke kill 👌🏻💦📀

 • Granit Pllsk
  Granit PllskΠριν 5 μήνες

  👌🏻👌🏻👌🏻

 • High Weed
  High WeedΠριν 5 μήνες

  Tlumt bisha 💥🔥🔥

 • enki palushaj
  enki palushajΠριν 5 μήνες

  🔥🔥🔥

 • Martin Shkreli
  Martin ShkreliΠριν 5 μήνες

  Kong kari o zemra

 • Viljam Morina
  Viljam MorinaΠριν 5 μήνες

  🇧🇪🇧🇪🇧🇪✌✌✌🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏💯salut

 • sandro sandro
  sandro sandroΠριν 5 μήνες

  Bravo! 🇦🇱i listen It from Italy 🇮🇹

 • LaBatteriaDoppiaggi
  LaBatteriaDoppiaggiΠριν 5 μήνες

  Big up from Italy 🇮🇹+🇦🇱=🦅🕷️

 • kujtim kujtimkoroveshaj

  kujtim kujtimkoroveshaj

  Πριν 5 μήνες

  😈😈

 • Adriatik Haxhiraj
  Adriatik HaxhirajΠριν 5 μήνες

  😝😝😝🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Zhpd
  ZhpdΠριν 5 μήνες

  Franks je krimnel o naqe mos mu ngatrro me kong kong bojn lloj lloj djemsh babash e cuna mamash qe skan punu iher n jet ti vlla mos mu ngatrro me kto👑❤️Sukseee naqee

 • Klevisa Ymeri5
  Klevisa Ymeri5Πριν 5 μήνες

  💜

 • iamarmando_02
  iamarmando_02Πριν 5 μήνες

  Bravo patriot 👏👏

 • Fränz 121
  Fränz 121Πριν 5 μήνες

  Stressi esht bo sikur arkiva shqip

 • MANGIA BENE
  MANGIA BENEΠριν 5 μήνες

  grglo.info/project/vH6xro2Xebxlhq8/b-nteo

 • Albania Alb Channel
  Albania Alb ChannelΠριν 5 μήνες

  😱😱😱😱🔥🔥🔥🔥🔥

 • Cᴋ SANTO
  Cᴋ SANTOΠριν 5 μήνες

  Like per Shkodrenn 😎☄

 • John Ben
  John BenΠριν 5 μήνες

  Bravo shkodra nice song respect ✌️✌️✌️

 • DAVIDX FF
  DAVIDX FFΠριν 5 μήνες

  O plak o arkimed ti je njesh e lali p0 ky smpelqeka fare

 • Ergys Boshnjaku
  Ergys BoshnjakuΠριν 5 μήνες

  Super keng

 • artemis
  artemisΠριν 5 μήνες

  Ik o kar vrit veten n5 tnadjes

 • Tech Hunter

  Tech Hunter

  Πριν 4 μήνες

  😂

 • 44 44
  44 44Πριν 5 μήνες

  Franks Moterqiri

 • DENY B
  DENY BΠριν 5 μήνες

  grglo.info/town/KwkDMB0vOfvl2tH3AnCfxw.html

 • Best Videos
  Best VideosΠριν 5 μήνες

  Qr u ben tgjith kengetar.pa lidhje . MOS PYT CA BEJ TAN NATEN MOS PYT CA TU SHKOJ TAN DITEN😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂.SJE PER KET SPORT

 • Best Videos

  Best Videos

  Πριν 5 μήνες

  @Info Seriale dhe Argetim p k p ashtu do ta bej😂😂

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  PLS SUBSCRIBEEEE?

 • Luis Stavre
  Luis StavreΠριν 5 μήνες

  👑🤘💯

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  PLS SUBSCRIBEEEE?

 • æßķ
  æßķΠριν 5 μήνες

  👿👿👿

 • Factnews24
  Factnews24Πριν 5 μήνες

  Po mplqe refreni qia robt,🥵📌 Sa m lart🚀

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  PLS SUBSCRIBEEEE?

 • illyrian blood
  illyrian bloodΠριν 5 μήνες

  shum zor i ke dhan vazhdo merru me ca merresh per muzik zban sinqerisht ta tham shkodran jam edhe un nuk ta tham nji per nji tjeter

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  Amund te me besh subscribe kanalin tim pls

 • united kingdom zzz
  united kingdom zzzΠριν 5 μήνες

  Kur u bere dhe ti rreper ja qifsha motren ksaj bote ishalla permbyset

 • Hublot Hublot

  Hublot Hublot

  Πριν 5 μήνες

  united kingdom zzz ma jep nji kontakt ta shofim at burrin tane se kam me ta qi fisin ne sy tandin e ti ke me nejt tu knu kyt kange kaq pa te tham tqifsha rracen

 • Illyrian Illyria

  Illyrian Illyria

  Πριν 5 μήνες

  united kingdom zzz Ty te vdekshin bebat e fisit ti qifsha ato bebat e fisit dhe femrat e fisit te vdekt mamana duke nxjer shkum nga goja te qifsha me t afermit e fisit

 • united kingdom zzz

  united kingdom zzz

  Πριν 5 μήνες

  @Illyrian Illyria un ja qi familjen ktij the ty bashk o fisqir

 • Illyrian Illyria

  Illyrian Illyria

  Πριν 5 μήνες

  Dil me emrin tan po ke byth se ta tregon ky bon per rrep a jo😂

 • kuq e zi jena shqipe

  kuq e zi jena shqipe

  Πριν 5 μήνες

  Prite t dali dhe kicja t bej rrep tash🤣🤣🤣

 • elton shehu
  elton shehuΠριν 5 μήνες

  Hajde kange vari karin hajde

 • ___icona __
  ___icona __Πριν 5 μήνες

  Me pelqen teksi shum bravo vec kshu sill ❤💪

 • ___icona __

  ___icona __

  Πριν 5 μήνες

  @Info Seriale dhe Argetim pse me i be ca je ti ben muzzik??

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  Amund te me besh subscribe kanalin tim pls

 • Jurgen Cela
  Jurgen CelaΠριν 5 μήνες

  Vetem prisni se ka me u bo lum, stergjyshja ime vjen me nje diss dhe ka me kall vendin 😂😂😂 Bö lek plako leje muziken 😉

 • Alessia Sano

  Alessia Sano

  Πριν 4 μήνες

  F### noizy roizy 😁😂 grglo.info/project/lqSanoSmgqxmiYU/b-nteo

 • SK1LLA 69
  SK1LLA 69Πριν 5 μήνες

  Vidioklipi motrat pidh po stonon icik kenga,nejse suksese!

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  PLS SUBSCRIBEEEE?

 • Hayat Yeni
  Hayat YeniΠριν 5 μήνες

  Ca déchire bravo frère

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  PLS SUBSCRIBEEEE?

 • Darsi Zhara
  Darsi ZharaΠριν 5 μήνες

  This is fire 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  PLS SUBSCRIBEEEE?

 • KLAUDIO FF
  KLAUDIO FFΠριν 5 μήνες

  Stresi nishi nishi nishi a ma I forti a qun nish

 • Serdari_ Shqipelite
  Serdari_ ShqipeliteΠριν 5 μήνες

  Naqja

 • andis bulica
  andis bulicaΠριν 5 μήνες

  moss pyt o g

 • Toni Hasanbasha
  Toni HasanbashaΠριν 5 μήνες

  O bisha se ke lek sdo te thot se duhet te behesh kengetar me patjeter

 • Shko Der

  Shko Der

  Πριν 5 μήνες

  Edhe ti pse ke aplikacionin youtube zdon me than qe me ba koment sesban

 • KlausModz

  KlausModz

  Πριν 5 μήνες

  Iplasi kari ktit qe ja ka postu ka pagu ky kari 30k€ per publikimin

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  Amund te me besh subscribe kanalin tim pls

 • Ali Dara
  Ali DaraΠριν 5 μήνες

  Se ne shkodrant njifena per gjitchka. Jena Palermoja e Shqipnis 💪🏻

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  Amund te me besh subscribe kanalin tim pls

 • Ali Dara
  Ali DaraΠριν 5 μήνες

  Bisha Suksese. Kanga super vazhdo me xhiru e kurre mos me u dorezu. Shkodran 🔴🔵

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  Amund te me besh subscribe kanalin tim pls

 • M4E
  M4EΠριν 5 μήνες

  Hey Ti që shikon ktë koment dhe më bën Subscribe ZOTI të bekoftë Familjen 🙏 Ju lutem më bëni të gjith nga një Sub ❤️ Asgjë nuk ju kushton, më ndihmoni të bëj 5K Subscribers ☺️ Faleminderit 😍😍😍

 • FSHATRAT_E_ SKRAPARIT

  FSHATRAT_E_ SKRAPARIT

  Πριν 5 μήνες

  @Info Seriale dhe Argetim TA KTHEVA

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  @FSHATRAT_E_ SKRAPARIT te bera kthema

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  te bra kthema

 • FSHATRAT_E_ SKRAPARIT

  FSHATRAT_E_ SKRAPARIT

  Πριν 5 μήνες

  BEJ SUB TA KTHEI EDHE UN

 • Rizo PUBG
  Rizo PUBGΠριν 5 μήνες

  E DI QE KY KOMENT DO HUMBI NEPER KOMENTET E TJER POR AI QE E SHE I RUJT ZOTI PERSONAT E ZEMRES

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  PLS SUBSCRIBEEEE?

 • Armend Tola
  Armend TolaΠριν 5 μήνες

  🤑😎

 • Skrillex Official Gamers
  Skrillex Official GamersΠριν 5 μήνες

  0 % Talent 0 % Muzik 100% Kot

 • Skrillex Official Gamers

  Skrillex Official Gamers

  Πριν 5 μήνες

  @Qemali Al Official Ik meru me ujkun e shijakut.. krijo fam prej forzave te tjerve edhe mos shaj se nuk e ke iden se ke ju duke shajt. Komentin tim ske pse e komenton

 • Qemali Al Official

  Qemali Al Official

  Πριν 5 μήνες

  Njisoj si ti 400 views gjithsej ke vidjo nga 4h edhe ske asnji views se je pidhropsh per qata hik prej youtube se sban per ket pun je i lodh

 • Eljenda Cani
  Eljenda CaniΠριν 5 μήνες

  Ulala 😂😂😁🤴🏻

 • Edison Likmeta
  Edison LikmetaΠριν 5 μήνες

  👑

 • サイドエル
  サイドエルΠριν 5 μήνες

  🏴‍☠️🏴‍☠️

 • Lass Mal
  Lass MalΠριν 5 μήνες

  Edhe ky si grupi HB eshte e bobe?😆

 • Eshte in Albania
  Eshte in AlbaniaΠριν 5 μήνες

  Subscribe dhe Jua kthej

 • Ela Kristela
  Ela KristelaΠριν 5 μήνες

  Nice super hit 😍❤🇦🇱

 • Elton Hyseni
  Elton HyseniΠριν 5 μήνες

  QR..... Degjenerim Total Fuck Everyday

 • Albanian Video
  Albanian VideoΠριν 5 μήνες

  Ky o shoku mossit dhe ajo aty osht lagjja mossit della bb4lifee

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  PLS SUBSCRIBEEEE?

 • Don Capo
  Don CapoΠριν 5 μήνες

  Pa lidhje

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  PLS SUBSCRIBEEEE?

 • armand agajci
  armand agajciΠριν 5 μήνες

  👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Dani Dan
  Dani DanΠριν 5 μήνες

  🔥🔥🔥🔥@franks

 • Info Seriale dhe Argetim

  Info Seriale dhe Argetim

  Πριν 5 μήνες

  PLS SUBSCRIBEEEE?

Επόμενο