One T x Anestezion - Madrina ( Prod by DualVox)

Διασκέδαση

Lyrics : One T & Anestezion
Music: DualVox
Camera : Eni Turtulla , Soner Turtulla
Editor : Sener Sahko

Thanks to :
Societe Lounge
&
Dardania Royal
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6YpHbxvHcnBud5xKvDH1wk
iTunes: music.apple.com/us/album/madrina-feat-anestezion-single/1554647749

Σχόλια

 • StresiOfficial
  StresiOfficialΠριν 12 ημέρες

  Lyrics : One T ( Part I) Hala po m'thirr Papa Un hala po njeki franga 5 loqka mrapa 5 bisha mrapa One T o Ali Baba (be Baba) Nuk ishim prish jo Per 1 milion franga Veç afër mem pas Do mu lidh kjo me pranga Kjo po bon stila Per Kapo si Narco Griselda Blanco Sot je bandita Hala Hermosa Blanco e bardhë Veç e zez o krejt dosja N'mask po ti njoh syt Ça do qe ti bon Ki me qu deri n'fund Per na 2t Kapo , Kapo be Kapo Kjo po bon stila Per Kapo si Narco GRISELDA BLANCO 2X Reff: Mëkatare mete mëkatare Sa me morre inat ti meriton medalje E me ty sot i kam rrugt e ndame Per krejt 1OO varra a je pishmane ??? Anestezion ( Part 2) Madrina Me maska o Banda N'sy kur pom sheh Ti pom then mu si banka Kom le me bo lek Me ty shihna n Praga Pa i kap si ty Nuk po du me ra n'pranga Kjo Latina jeton si Bandita N'kufi sbon panika Bandita Kjo po bon lek me Bandita 2x Sot krejt ça kom Hajde pytem High Level N'men ki mem majt Deri t'vdes Je High Level Boten e shoh n'syt e tu Pa ty...harro never E na n Casablanca High Level 2x N'men ki mem majt Deri t'vdes je high Level

 • Hamit Krasniqi

  Hamit Krasniqi

  Πριν 7 ημέρες

  BankaeeSuper

 • Robert Xhezairaj

  Robert Xhezairaj

  Πριν 7 ημέρες

  eqwftdd

 • Andresa Gjonpali

  Andresa Gjonpali

  Πριν 10 ημέρες

  👌🤘💪✌🔥❤🌹

 • hipphopp _shqip

  hipphopp _shqip

  Πριν 11 ημέρες

  Boys black g

 • Bad boy

  Bad boy

  Πριν 11 ημέρες

  stresi ma i madhi nven

 • Djali._.romantik
  Djali._.romantikΠριν 2 ημέρες

  kush mben subscribe inshallah zoti e rujt

 • Fatos Rizanaj
  Fatos RizanajΠριν 6 ημέρες

  E paskan tym brraqat!

 • Hamit Krasniqi
  Hamit KrasniqiΠριν 7 ημέρες

  Streseeealimitieee

 • ITANSS Tv gaming
  ITANSS Tv gamingΠριν 9 ημέρες

  Bad boys lind bad boys vdea

 • Er Tahiti
  Er TahitiΠριν 9 ημέρες

  I feeeelllllll itttttttt 😍

 • eneo xhakoj
  eneo xhakojΠριν 9 ημέρες

  Qenka tea kjo goca qe i bon ilyrianit nuzit reklama😂😂

 • Gentian Feti
  Gentian FetiΠριν 10 ημέρες

  Kam dy dite qe dgjoj vec ket kenge, qija nonen nuk po me merzitet, biti super 👑💪🏼

 • Mohan
  MohanΠριν 10 ημέρες

  Antezione real G per kete sport baba e rrepit

 • Adem Lushi
  Adem LushiΠριν 10 ημέρες

  Si e ka emrin kjo modelja??

 • _ ff mateo
  _ ff mateoΠριν 10 ημέρες

  me çoni follow ne tik tok @rrep_shqip ka super hitt 🥰

 • Andresa Gjonpali
  Andresa GjonpaliΠριν 10 ημέρες

  👏👌🔥❤🌹

 • Selvi Tiran
  Selvi TiranΠριν 10 ημέρες

  Super hit🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Andresa Gjonpali

  Andresa Gjonpali

  Πριν 10 ημέρες

  👌👌👌🔥❤🔥❤🌹❤🌹❤🌹

 • Flori T
  Flori TΠριν 10 ημέρες

  Super brothers❤❤

 • Ionut l.
  Ionut l.Πριν 11 ημέρες

  super respekt by romania

 • Ledjan Bajrami
  Ledjan BajramiΠριν 11 ημέρες

  🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱

 • Gaz Pasha
  Gaz PashaΠριν 11 ημέρες

  Nice qenka po pse e kan nxjerr te chaneli i stresit

 • maluma baby
  maluma babyΠριν 11 ημέρες

  Pse e ka nxjerr stresi ket kengen kur ai nk kendon 🥴🤨🧐NICE GJITHSESI👑🥰🥵

 • Enkeleda Beroshi
  Enkeleda BeroshiΠριν 11 ημέρες

  🧸🥺

 • Amir Lika
  Amir LikaΠριν 11 ημέρες

  Like kush e kan lexu Mandarina këtë Madrina 😂

 • Një Copëz Jetë
  Një Copëz JetëΠριν 11 ημέρες

  Ngjan me lediiiianennn😂🙄..!! Mos lexo poshte...... ..... .... ...... Epo hyr ne kanalin tim 🙏welcome dhe bej nje subscribe 💕

 • Epabazuar
  EpabazuarΠριν 11 ημέρες

  Kush bo SUBSCRIBE e rujt zoti at edhe familjen e ju plotesofshin tana deshirat veq te mira ne jeten e tij kush ban SUBSCRIBE

 • Djali._.romantik

  Djali._.romantik

  Πριν 2 ημέρες

  ktheje

 • CISCO POLO
  CISCO POLOΠριν 11 ημέρες

  💯% 🔥🔥🔥🔥 👑🇦🇱🦅🦅🇦🇱👑

 • SNOWII
  SNOWIIΠριν 11 ημέρες

  🇪🇸🇻🇪🇪🇸🇻🇪🇪🇸🇻🇪 amor desde España #HARD

 • ER GLADIATORE

  ER GLADIATORE

  Πριν 11 ημέρες

  AMOR desde Italia 🇮🇹😘

 • Katerina Cerriku
  Katerina CerrikuΠριν 11 ημέρες

  Me lart🔥❤️

 • LEADER PRINC
  LEADER PRINCΠριν 11 ημέρες

  Supero broooo

 • Hite shqip
  Hite shqipΠριν 11 ημέρες

  Njo dhe i vetmi one t❤

 • Emanuel Qytyku
  Emanuel QytykuΠριν 11 ημέρες

  Ky eshte hit 👌🔥🔥

 • Arbenit Krasniqi
  Arbenit KrasniqiΠριν 11 ημέρες

  grglo.info/project/y6S2cHvJm8GkgIk/b-nteo

 • Arbenit Krasniqi
  Arbenit KrasniqiΠριν 11 ημέρες

  grglo.info/project/y6S2cHvJm8GkgIk/b-nteo

 • Arbenit Krasniqi
  Arbenit KrasniqiΠριν 11 ημέρες

  grglo.info/project/y6S2cHvJm8GkgIk/b-nteo

 • Arbenit Krasniqi
  Arbenit KrasniqiΠριν 11 ημέρες

  grglo.info/project/y6S2cHvJm8GkgIk/b-nteo

 • Luki lulaj
  Luki lulajΠριν 11 ημέρες

  ✌💪

 • Music
  MusicΠριν 11 ημέρες

  grglo.info/project/kGbJb2q8gcechIU/b-nteo

 • Jokler Kari
  Jokler KariΠριν 11 ημέρες

  ku kan qen me para me kshu konge

 • Alban Bytyqi
  Alban BytyqiΠριν 11 ημέρες

  Zoti ju rujt mos nali Kurr

 • ER GLADIATORE
  ER GLADIATOREΠριν 11 ημέρες

  🇮🇹🇦🇱🌍🌎🌏🦅

 • Lucifer
  LuciferΠριν 11 ημέρες

  Anestezion e ke kill 🔥🔥

 • Daily Things
  Daily ThingsΠριν 11 ημέρες

  Zoti ju dhente shendet dhe ju bekofte familjen.

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 11 ημέρες

  🔥🔥🔥

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 11 ημέρες

  🔥🔥🔥

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 11 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 11 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 11 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥

 • Rolli ah
  Rolli ahΠριν 11 ημέρες

  💣💣💣💣💣

 • Eljon tv
  Eljon tvΠριν 11 ημέρες

  je bret

 • Toni Hoxha
  Toni HoxhaΠριν 11 ημέρες

  Respekte shqipe lart e me lart çuna..

 • Aristo bezhanic947
  Aristo bezhanic947Πριν 11 ημέρες

  Zjarrrrrre

 • 19 98
  19 98Πριν 11 ημέρες

  🔝ONE-T🔥ANESTEZIONIIII SHQUPEEE💪🏻🇦🇱🇦🇱💪🏻

 • 3gli 3gli
  3gli 3gliΠριν 11 ημέρες

  best

 • Steven Taylor
  Steven TaylorΠριν 11 ημέρες

  Ti qe e sheh ket koment tu qift nana 😂

 • Hitet Shqiptare
  Hitet ShqiptareΠριν 11 ημέρες

  Pershendedje miq dua tju kerkoj ndihm qe te klikoni te gjith profilin tim dhe tme beni subscribe nese do mundeni me ndihmoni miq zoti ju ruajt

 • Djali._.romantik

  Djali._.romantik

  Πριν 2 ημέρες

  ktheje s

 • THE_K1NG
  THE_K1NGΠριν 11 ημέρες

  Super madrina!!!😱👌🔥👑☝

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • ema elena
  ema elenaΠριν 11 ημέρες

  BB4LIFE🔥

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • LEDJAN YT
  LEDJAN YTΠριν 12 ημέρες

  Super like kush e pelqen ket keng

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • ALBANIAN. UNIVERSAL2
  ALBANIAN. UNIVERSAL2Πριν 12 ημέρες

  2 BROTHERS

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • FF BJORDI
  FF BJORDIΠριν 12 ημέρες

  Sa like per stresin

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • Dashi Llusha
  Dashi LlushaΠριν 12 ημέρες

  💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • anxhela redon
  anxhela redonΠριν 12 ημέρες

  super Djema😎

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • Reale Gjithmon
  Reale GjithmonΠριν 12 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍🙏 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • dioz.b9
  dioz.b9Πριν 12 ημέρες

  Pls digjojeni pak muziken time te re 🙏🏻🥺

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • ema elena
  ema elenaΠριν 12 ημέρες

  E paskan lshu veten kta BB4LIFE😂 Rrepekte nga Shkodra 🔥✌

 • Hamit Krasniqi

  Hamit Krasniqi

  Πριν 7 ημέρες

  BB4Life

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • Everything's about Cars
  Everything's about CarsΠριν 12 ημέρες

  Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 grglo.info/town/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html

 • Everything's about Cars
  Everything's about CarsΠριν 12 ημέρες

  Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 grglo.info/town/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html

 • Everything's about Cars
  Everything's about CarsΠριν 12 ημέρες

  Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 grglo.info/town/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html

 • Everything's about Cars
  Everything's about CarsΠριν 12 ημέρες

  Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 grglo.info/town/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html

 • Everything's about Cars
  Everything's about CarsΠριν 12 ημέρες

  grglo.info/project/xGWci5iqgM2ojGg/b-nteo

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  @Everything's about Cars ok ma bej tlutem

 • Everything's about Cars

  Everything's about Cars

  Πριν 11 ημέρες

  @Block Hand Test ok dhe juu

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • Everything's about Cars
  Everything's about CarsΠριν 12 ημέρες

  grglo.info/project/xGWci5iqgM2ojGg/b-nteo

 • Live Shqip Music
  Live Shqip MusicΠριν 12 ημέρες

  Hajde ku jane shqipet ktu .?. 👇

 • Toni Eastwood
  Toni EastwoodΠριν 12 ημέρες

  Me duksin e stresit a😄

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • Geraldo Lata
  Geraldo LataΠριν 12 ημέρες

  🧨👊🏿

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • The Albanian Wolf
  The Albanian WolfΠριν 12 ημέρες

  😍🔥✔ real boys lov u

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • Gilberto Nikolli
  Gilberto NikolliΠριν 12 ημέρες

  “--VK--“

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • Lyrics anonim
  Lyrics anonimΠριν 12 ημέρες

  Sa like shkojn per stresin⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️

 • Lyrics anonim

  Lyrics anonim

  Πριν 9 ημέρες

  @Leo Alushani 3 🤣🤣

 • Leo Alushani

  Leo Alushani

  Πριν 11 ημέρες

  Sa t duash

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • Ruindi Gaming TV
  Ruindi Gaming TVΠριν 12 ημέρες

  A ju lutem me Beni subscribe

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • Bessy Bessy
  Bessy BessyΠριν 12 ημέρες

  Bravo jeni me te miret 👑👑👑 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • Bad Video
  Bad VideoΠριν 12 ημέρες

  Super çunat,e kan qelluar!!!

 • shqiptar me zemer

  shqiptar me zemer

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • Arsi Doleqi
  Arsi DoleqiΠριν 12 ημέρες

  Me rop shpie 1500 like per 43 min

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • shqiptar me zemer

  shqiptar me zemer

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • Aramush Aradinaj
  Aramush AradinajΠριν 12 ημέρες

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💯💯

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • shqiptar me zemer

  shqiptar me zemer

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • Mateo BoSi
  Mateo BoSiΠριν 12 ημέρες

  Bossi i vendit stresi

 • shqiptar me zemer

  shqiptar me zemer

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • its toto
  its totoΠριν 12 ημέρες

  BB4L ✌🏻✌🏻

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • shqiptar me zemer

  shqiptar me zemer

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • ema elena
  ema elenaΠριν 12 ημέρες

  Sa like shkojn per bad boysat🔥

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • shqiptar me zemer

  shqiptar me zemer

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • Eriet 1234
  Eriet 1234Πριν 12 ημέρες

  Sa like jepen per Stresin 💯

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • shqiptar me zemer

  shqiptar me zemer

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • Tosi hoxha
  Tosi hoxhaΠριν 12 ημέρες

  the best 2021 😈😈

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • AVD Digital

  AVD Digital

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • SAID TV
  SAID TVΠριν 12 ημέρες

  Super Bravo 👏👏❤

 • SAID TV

  SAID TV

  Πριν 12 ημέρες

  Ok ke ig

 • shqiptar me zemer

  shqiptar me zemer

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • *R.M*•günesin güzelling•

  *R.M*•günesin güzelling•

  Πριν 12 ημέρες

  Ma Ben sub plliz

 • Gangsterss0
  Gangsterss0Πριν 12 ημέρες

  A pjes e Albumit o Kjo Stres!😂 Kong e bukur🔥

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • ema elena

  ema elena

  Πριν 12 ημέρες

  😂😂😂

 • Albanian Boy

  Albanian Boy

  Πριν 12 ημέρες

  King kong

 • muzik 02 ALB
  muzik 02 ALBΠριν 12 ημέρες

  Shum e fort muzik share krejt shqipet finlandes knej

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • shqiptar me zemer

  shqiptar me zemer

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • west coust
  west coustΠριν 12 ημέρες

  Super

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • AVD Digital

  AVD Digital

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • Sokol Zaja
  Sokol ZajaΠριν 12 ημέρες

  Super

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • AVD Digital

  AVD Digital

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • west coust
  west coustΠριν 12 ημέρες

  💪

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • shqiptar me zemer

  shqiptar me zemer

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • Venhar idrizi
  Venhar idriziΠριν 12 ημέρες

  This going international ✈️ Follow Instagram venhar_idrizi1

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • Gangsterss0
  Gangsterss0Πριν 12 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • shqiptar me zemer

  shqiptar me zemer

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • Fabio Cerpja
  Fabio CerpjaΠριν 12 ημέρες

  Super hit ka per qen👉👉

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • shqiptar me zemer

  shqiptar me zemer

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • SOKOLOF
  SOKOLOFΠριν 12 ημέρες

  +1 KUSH MENDON QE STRESI ESHT REPERI ME I MIR NE SQIPTARI! 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

 • SOKOLOF

  SOKOLOF

  Πριν 11 ημέρες

  @Everything's about Cars na ke ca rakun shoku

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • Everything's about Cars

  Everything's about Cars

  Πριν 12 ημέρες

  Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 grglo.info/town/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html

 • Everything's about Cars

  Everything's about Cars

  Πριν 12 ημέρες

  Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 grglo.info/town/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html

 • Everything's about Cars

  Everything's about Cars

  Πριν 12 ημέρες

  Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 grglo.info/town/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html

 • Edjol Kantollari
  Edjol KantollariΠριν 12 ημέρες

  stresi ❤️❤️

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • FF WeeD
  FF WeeDΠριν 12 ημέρες

  Madona magdalena madrina

 • AVD Digital

  AVD Digital

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • vuaj.tash14
  vuaj.tash14Πριν 12 ημέρες

  Hajde mz hajde 🤣pldhje

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • shqiptar me zemer

  shqiptar me zemer

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • arildi piri
  arildi piriΠριν 12 ημέρες

  🤛🤛🤛✌✌✌✌✌🎊🎊🎊💣💣💣💣💣🇧🇪🇧🇪🇦🇱🇦🇱

 • AVD Digital

  AVD Digital

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • Cllevio
  CllevioΠριν 12 ημέρες

  Ku Je Spo te Shoh

 • AVD Digital

  AVD Digital

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

 • Cllevio
  CllevioΠριν 12 ημέρες

  Urime 🙏

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν 11 ημέρες

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti 😍😍😘😘 grglo.info/project/mHq0hXydltGeiJs/b-nteo

 • shqiptar me zemer

  shqiptar me zemer

  Πριν 12 ημέρες

  m.grglo.info/project/mqeZh42Wn61piI0/b-nteo

Επόμενο