Stresi - Djali Bardh ( Official 2015)

Διασκέδαση

Stresi - Djali Bardh
Lyrics : Stresi
Beat : Bazzda & Linad
Facebook : StresiOfficial
Instagram : stresi

Σχόλια

 • tirona fanatiks
  tirona fanatiksΠριν μήνα

  2021👻👻👻

 • Shpetim Bozdo
  Shpetim BozdoΠριν μήνα

  2021 like i duu

 • Perandori Milanez
  Perandori MilanezΠριν 2 μήνες

  2020 anyone???🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Kevin Albajrami

  Kevin Albajrami

  Πριν μήνα

  We never left

 • big boy

  big boy

  Πριν μήνα

  2021

 • Real Gango

  Real Gango

  Πριν μήνα

  ✌✌

 • Luftar Tahiri
  Luftar TahiriΠριν 3 μήνες

  🤪😜

 • FF. TAQO YT
  FF. TAQO YTΠριν 4 μήνες

  2020 🤘🔥🔴⚫

 • Robert Simoni
  Robert SimoniΠριν 5 μήνες

  As fatin as karakterin e saj 😉

 • GANG Production 72
  GANG Production 72Πριν 5 μήνες

  Big stresinjo

 • Rezarto Greku
  Rezarto GrekuΠριν 6 μήνες

  🤟🤟🤟🤟🤟

 • Top Hits
  Top HitsΠριν 6 μήνες

  Sa kenge e nenvlersuar qr

 • Arlind ii
  Arlind iiΠριν 6 μήνες

  ?

 • Mr X
  Mr XΠριν 7 μήνες

  Like nqs degjohet akoma

 • floriansopa0
  floriansopa0Πριν 7 μήνες

  Y

 • Fatlum qoqa
  Fatlum qoqaΠριν 8 μήνες

  2020🔥

 • joni joni
  joni joniΠριν 8 μήνες

  A eshte me i mir stresi me i mir se otr nese po' like

 • Rei Kocllari
  Rei KocllariΠριν 9 μήνες

  #qershor2020

 • Berti Sanies
  Berti SaniesΠριν 9 μήνες

  Subscribe nqfs e ngjoni prap

 • 1_unikkatil_1 Stresiiz 1_hellbanianz_1
  1_unikkatil_1 Stresiiz 1_hellbanianz_1Πριν 9 μήνες

  Hajd krejt like kush e dgjo dhe sot

 • Stresi Stresinjo
  Stresi StresinjoΠριν 10 μήνες

  2020🔥

 • CLLEVIO SERBIANO
  CLLEVIO SERBIANOΠριν 11 μήνες

  old but gold 💯

 • Stresi Stresinjo
  Stresi StresinjoΠριν 11 μήνες

  2020🔥🔥

 • l. Krass
  l. KrassΠριν χρόνο

  2020 djali bardh🔥

 • 19 98
  19 98Πριν χρόνο

  2020 DJALI BAAARDH🇦🇱👊🏻🇦🇱👊🏻🇦🇱

 • Pew DiePie
  Pew DiePieΠριν χρόνο

  Qr 2020-ta dhe e gjej veten këtu.

 • Stresi Stresinjo
  Stresi StresinjoΠριν χρόνο

  2020

 • O Mret
  O MretΠριν χρόνο

  2020 Likeee Djali bardh ka ardh me marr vetëm MALL MALL MALL🙌👌🇦🇱

 • Agron Hoxha
  Agron HoxhaΠριν χρόνο

  Fakit otr po bedboysfellaiv

 • Agron Hoxha
  Agron HoxhaΠριν χρόνο

  Stresinjo kiiiiiiiinnnggg

 • Bad Boy
  Bad BoyΠριν χρόνο

  like nqs degjohet 2019..

 • Alex Xhani
  Alex XhaniΠριν χρόνο

  Like kush e ngjoi tn ke storyt e stresit dhe tu kujtua kjo kong

 • x Nart
  x NartΠριν χρόνο

  2019 𝙨𝙩𝙞𝙡𝙡 ⓁⒾⓈⓉⒺⓃ 𝒕𝒉𝒊𝒔 ᒪIᔕTᗴᑎIᑎᘜ

 • noitaf jakyz
  noitaf jakyzΠριν χρόνο

  Bravo por kjo eshte nje nga kenget me kot nga stresinjo

 • BaD BoY
  BaD BoYΠριν χρόνο

  Like kush po e degjon akoma ne 2019.....STRESI BAD BOY FOR LIFE

 • Bad Boy

  Bad Boy

  Πριν 11 μήνες

  2020 :P

 • Lol G

  Lol G

  Πριν 11 μήνες

  Djal i bardh ka ardh me me marr vetem moll dhe 1 kile speca 😂😂

 • BLERANDY BLERY
  BLERANDY BLERYΠριν χρόνο

  2019 broo✌

 • Tech Gaming Crack
  Tech Gaming CrackΠριν χρόνο

  2019

 • allboz gang
  allboz gangΠριν χρόνο

  2019 mars 19

 • Sheqa Rama
  Sheqa RamaΠριν χρόνο

  As niher sjom Nervoz

 • toli aluku
  toli alukuΠριν 2 χρόνια

  2019

 • Albi Dajti
  Albi DajtiΠριν 2 χρόνια

  2019?

 • sandri gjeta
  sandri gjetaΠριν 2 χρόνια

  ta coj rrepin ngjendje kome e kur tcohet vi e marr 8==D

 • ENRIK
  ENRIKΠριν 2 χρόνια

  Eskereee

 • Boni Durres
  Boni DurresΠριν 2 χρόνια

  O 1sh

 • KING PHENOM
  KING PHENOMΠριν 2 χρόνια

  11 KORRIK 2018 A ngjohet Akoma hiti?

 • EgZoni YouTube
  EgZoni YouTubeΠριν 2 χρόνια

  ╭━━━╮╱╱╱╱╱╭╮ ┃╭━╮┃╱╱╱╱╱┃┃ ┃╰━━┳╮╭┳━━┫┃╭┳━━╮ ╰━━╮┃╰╯┃╭╮┃╰╯┫┃━┫ ┃╰━╯┃┃┃┃╰╯┃╭╮┫┃━┫ ╰━━━┻┻┻┻━━┻╯╰┻━━╯ ╭╮╭╮╭╮╱╱╱╱╱╱╱╭╮ ┃┃┃┃┃┃╱╱╱╱╱╱╱┃┃ ┃┃┃┃┃┣━━┳━━┳━╯┃ ┃╰╯╰╯┃┃━┫┃━┫╭╮┃ ╰╮╭╮╭┫┃━┫┃━┫╰╯┃ ╱╰╯╰╯╰━━┻━━┻━━╯ ╭━━━╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭╮╱╱╱╱╱╱╱╭╮ ┃╭━━╯╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃┃╱╱╱╱╱╱╱┃┃ ┃╰━━┳╮╭┳━━┳━┳╮╱╭┳━╯┣━━┳╮╱╭╮┃┃ ┃╭━━┫╰╯┃┃━┫╭┫┃╱┃┃╭╮┃╭╮┃┃╱┃┃╰╯ ┃╰━━╋╮╭┫┃━┫┃┃╰━╯┃╰╯┃╭╮┃╰━╯┃╭╮ ╰━━━╯╰╯╰━━┻╯╰━╮╭┻━━┻╯╰┻━╮╭╯╰╯ ╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭━╯┃╱╱╱╱╱╱╭━╯┃ ╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰━━╯╱╱╱╱╱╱╰━━╯

 • lori offical
  lori officalΠριν 2 χρόνια

  Badboy

 • redi otr otr
  redi otr otrΠριν 3 χρόνια

  otr deri ne vdekje

 • Franko Avrami
  Franko AvramiΠριν 3 χρόνια

  Vetem mall mall dhe gangsa

 • dante 541
  dante 541Πριν 3 χρόνια

  Fuck iluminati

 • mateon duci
  mateon duciΠριν 3 χρόνια

  Djali bardh ka ardh me mar vetem mall mall (gjigandi koco )

 • King Et
  King EtΠριν 3 χρόνια

  goo.gl/AKYzDp

 • Tereza Lala
  Tereza LalaΠριν 3 χρόνια

  Stresi BB4L

 • B.E.F T. B. A.
  B.E.F T. B. A.Πριν 3 χρόνια

  SJOM BABA I KOKES SE KOKA OSHT VAJZA JEME #stressiBadBoy TBAfan

 • florinjo
  florinjoΠριν 3 χρόνια

  2017

 • Altin Upe
  Altin UpeΠριν 3 χρόνια

  Μόνο ρε

 • Marjan Marku
  Marjan MarkuΠριν 3 χρόνια

  funk otr

 • ardenis gjoni
  ardenis gjoniΠριν 3 χρόνια

  ishte koha kur stresit si hajte kari per OtR po sot edhe sot same shit ...CokeBoy London

 • gesi Salla
  gesi SallaΠριν 3 χρόνια

  super kenge qifsha ropt otr

 • Jani Sulozeqi
  Jani SulozeqiΠριν 3 χρόνια

  #bb4life stresinjooooo

 • laura zeqiri
  laura zeqiriΠριν 3 χρόνια

  2017

 • Alb Amg
  Alb AmgΠριν 4 χρόνια

  2k17

 • luli kelmendi
  luli kelmendiΠριν 4 χρόνια

  vetem malll mallllllmallllll malllllll. tee. L.N

 • Elton Balla
  Elton BallaΠριν 4 χρόνια

  Djali BArdh _________

 • ALBANIA Albania
  ALBANIA AlbaniaΠριν 4 χρόνια

  BANDA MATJANE .....

 • oli tv
  oli tvΠριν 4 χρόνια

  like nqs degjohet akoma.. stresiking

 • Shandi Lloshi

  Shandi Lloshi

  Πριν 13 ημέρες

  Po dhe tani2021

 • _EL PRINCIPE_ MiLiTo

  _EL PRINCIPE_ MiLiTo

  Πριν χρόνο

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Arbenjo Surgalla
  Arbenjo SurgallaΠριν 4 χρόνια

  Bravi stresinjo

 • Aris Hoxha
  Aris HoxhaΠριν 4 χρόνια

  stresi çojau ni sillfi policis hhahahah je ma I madhi reper ne shqiperi dhe nete gjith boten

 • Ervis Mikel
  Ervis MikelΠριν 4 χρόνια

  s s t t r r e e s s i i i💰💰💰💰👑👑👑👑💪💪

 • Thug Life
  Thug LifeΠριν 4 χρόνια

  Ma Pidhi somes Je Vlla

 • Veton Puka
  Veton PukaΠριν 4 χρόνια

  stresinnjjo

 • INDRIT619 KOKA619
  INDRIT619 KOKA619Πριν 4 χρόνια

  seku je I bardh ti kurv

 • StresiOfficial
  StresiOfficialΠριν 4 χρόνια

  StReSiNjO♥

 • endrit Hyla
  endrit HylaΠριν 4 χρόνια

  vetem mall mall respekt tba

 • Kristi Stars

  Kristi Stars

  Πριν 4 χρόνια

  ahhahahhahaha

 • MoziMusajOfficial

  MoziMusajOfficial

  Πριν 4 χρόνια

  .

 • klajdi Tp
  klajdi TpΠριν 4 χρόνια

  ▒█▀▀▀█ ▀▀█▀▀ ▒█▀▀█ ▒█▀▀▀ ▒█▀▀▀█ ▀█▀  ░▀▀▀▄▄ ░░█░░ ▒█▄▄▀ ▒█▀▀▀ ░▀▀▀▄▄ ▒█░  ▒█▄▄▄█ ░░▀░░ ▒█░▒█ ▒█▄▄▄ ▒█▄▄▄█ ▄█▄

 • adrian LAZRI

  adrian LAZRI

  Πριν 4 χρόνια

  sa vjet tasht dasht me ba

 • ARDiAN
  ARDiANΠριν 4 χρόνια

  Asniher sum ka honger edhe as qe um han Edhe nese ki lidhje me politikan #STRESI #1

 • Plat1

  Plat1

  Πριν 11 μήνες

  bb4life

 • Sara Avdiaj

  Sara Avdiaj

  Πριν 3 χρόνια

  yass here #FOREVER Belieber huh?

 • BesKallaku

  BesKallaku

  Πριν 4 χρόνια

  Stresinjoo :D

 • Kosovo Hackers Group

  Kosovo Hackers Group

  Πριν 4 χρόνια

  KINGGggg

 • ENES KMN
  ENES KMNΠριν 4 χρόνια

  Pa na sha s'dhez kng ty

 • Andreas Vasliou
  Andreas VasliouΠριν 4 χρόνια

  Stresi vs varrosi noizy mc kresha lumi b and lil koli edhe si ha kari fare BAD BOY FOR LIFE

 • Santiago Zdrava

  Santiago Zdrava

  Πριν 11 μήνες

  Dhe gg

 • just 1 ideas
  just 1 ideasΠριν 4 χρόνια

  super keng

 • OTR Me zemr
  OTR Me zemrΠριν 4 χρόνια

  ♡♡♡stresinjo

 • Marsel Azizi
  Marsel AziziΠριν 4 χρόνια

  STRESI je dhe do te jesh legjend e repit shqipetar STRESIII

 • ERDUAN T
  ERDUAN TΠριν 5 χρόνια

  S.T.R.E.S.I U.N.I.K.K.A.T.I.L

 • BABA STARS
  BABA STARSΠριν 5 χρόνια

  STRESI MMV

 • Eris Karreci
  Eris KarreciΠριν 5 χρόνια

  sqeka gjo...ka dhe me te mira se kjo

 • Stiven Harizaj
  Stiven HarizajΠριν 5 χρόνια

  t gjitha sakt o mretttt👑👑👑👑🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆💜

 • Erëza Krasniqi
  Erëza KrasniqiΠριν 5 χρόνια

  stresinjoo ❤❤❤❤❤

 • Reli Xhahysa
  Reli XhahysaΠριν 5 χρόνια

  super stresinjo super hit

 • Julie Hysa
  Julie HysaΠριν 5 χρόνια

  stresiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

 • Daniel çelkola
  Daniel çelkolaΠριν 5 χρόνια

  Iii

 • Enkled Kodheli
  Enkled KodheliΠριν 5 χρόνια

  bravo je njish

 • Rezon Ajvazi
  Rezon AjvaziΠριν 5 χρόνια

  o ma hangshi karin kejt se jeni ka e boni mut :)

 • Arbian Dfc
  Arbian DfcΠριν 5 χρόνια

  Vetem mall mall mall mall

 • real gashi
  real gashiΠριν 5 χρόνια

  djali bardh ka ardh me mar vetem mall mall mall mall

 • shpreson Osmani
  shpreson OsmaniΠριν 5 χρόνια

  miri mulaj zeshkanit ja hanksh karin stresinjo

 • DIAMOND TC
  DIAMOND TCΠριν 5 χρόνια

  fuck you

 • Mistrec Rruge
  Mistrec RrugeΠριν 5 χρόνια

  DjaLii BardH ;) Stresi StresiNjoo ;)

 • Besi Xhepa
  Besi XhepaΠριν 5 χρόνια

  shume bukur stresi veq vazhdo keshtu se je nice besi leni

 • Koli Yoo
  Koli YooΠριν 5 χρόνια

  rrobt ne dhip ai qe shan stresi

 • Miri Mulaj
  Miri MulajΠριν 5 χρόνια

  o stres je pak zeshkan por nuk ka dert

 • Drelon Rrustemi
  Drelon RrustemiΠριν 5 χρόνια

  thirem coke boy ose djali I bardh

 • Vojsava Dano
  Vojsava DanoΠριν 5 χρόνια

  Djali bardh ka ardh me t mar

 • alijataaa
  alijataaaΠριν 5 χρόνια

  Se di car karin ziheni,njerz ma budall skam pa se fansat e ketyre rreperave.Ato bojne lek e ju ziheni per ato me non e motra.Puhhh budallt e mutit,shifni punen tuj me pare e konget e tyne degjojini per qejf.Ska arsye per me u shajt

 • Sergio stani
  Sergio staniΠριν 5 χρόνια

  🔫🔫🔫💸💸💸

Επόμενο