Stresi x Finem x Solo - Per Veti (Official Video 4K)

Διασκέδαση

Produced by: Arlenn Music
Beat: Neggo
Lyrics: Stresi, Finem, Solo
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/per-veti-feat-finem-solo-single/1540360020?ls=1&app=itunes
Spotify: open.spotify.com/album/287dXGkp39CqluiUxlsHO1
acromaxmedia.lnk.to/PerVeti

Σχόλια

 • Jakup hajdini
  Jakup hajdiniΠριν 31 λεπτό

  O KLEVI

 • Dejvi Dejvi
  Dejvi DejviΠριν 5 ώρες

  Jam 6 vjeç jamjetim

 • Agron Agron
  Agron AgronΠριν ημέρα

  Po

 • Blerina Hunci
  Blerina HunciΠριν ημέρα

  shume kenge e bukur finem 😘❤❤

 • Kujtim Murati
  Kujtim MuratiΠριν ημέρα

  Finem-Solo-Stresi ❤❤❤😁

 • Valentina Nikolli
  Valentina NikolliΠριν ημέρα

  Solo dhe finemi janë kinga like kujt i pelqejn

 • Authentic_ Shqipe
  Authentic_ ShqipeΠριν ημέρα

  1:24

 • ESTER MEHMETAJ
  ESTER MEHMETAJΠριν ημέρα

  💘

 • Sami Beqiri
  Sami BeqiriΠριν ημέρα

  Shume bukur stresi yll je💋💋❤️❤️👑🖤🇦🇱💛💛

 • Mouna Azibi
  Mouna AzibiΠριν 2 ημέρες

  😍😍🇦🇱🇦🇱🇹🇳

 • Daniela Myrta
  Daniela MyrtaΠριν 2 ημέρες

  Jeni njesha

 • Arton Bajra
  Arton BajraΠριν 3 ημέρες

  Vvc

 • Arton Bajra

  Arton Bajra

  Πριν 3 ημέρες

  Solo

 • Arton Bajra
  Arton BajraΠριν 3 ημέρες

  Shum mir

 • Luan Pojana
  Luan PojanaΠριν 3 ημέρες

  Bravo😲😲😲👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Greta Shkembi
  Greta ShkembiΠριν 4 ημέρες

  🌞🌞

 • Hasan Duraj
  Hasan DurajΠριν 5 ημέρες

  Big respect Finem

 • Hasan Duraj

  Hasan Duraj

  Πριν 5 ημέρες

  Big respect for Finem⚡⚡⚡

 • valentina kremmydas
  valentina kremmydasΠριν 5 ημέρες

  Thiesht me pelqen se esht reper shqip❤️un bem kohe musuam bashk

 • Hazire Nebija
  Hazire NebijaΠριν 6 ημέρες

  Edhe nje keng ju dy finem dhe stresi

 • XHOI29
  XHOI29Πριν 6 ημέρες

  Like per Solon

 • Dit Dit
  Dit DitΠριν 6 ημέρες

  Iiie

 • Dit Dit
  Dit DitΠριν 6 ημέρες

  Krqkfkslelhkeoofw

 • Dit Dit

  Dit Dit

  Πριν 6 ημέρες

  Qtuii0

 • Ajlina Behrami
  Ajlina BehramiΠριν 7 ημέρες

  Like nese kjo music ju pelqen

 • Ervin Bushati
  Ervin BushatiΠριν 7 ημέρες

  Shum keng e bukur ju lumte

 • arnold koci
  arnold kociΠριν 7 ημέρες

  Kan fillu me kenge per femrat nacut se per gangsterra nuk i del me mas disit noizyt

 • Vangjush Korce
  Vangjush KorceΠριν 7 ημέρες

  Bravo STRESI dhe finem dhe solo

 • Sahas Kafle
  Sahas KafleΠριν 8 ημέρες

  Tmg_slox

 • Alekscanga Alekscanga
  Alekscanga AlekscangaΠριν 8 ημέρες

  O solo o qishfsha nenen tate o kar

 • Vilma Dhiari
  Vilma DhiariΠριν 9 ημέρες

  😍😍😍😍

 • Samuel Koro
  Samuel KoroΠριν 9 ημέρες

  Kjo eshte shum kenge shume e bukur 🙄🙄🙄🙄🤗🙄🤗🤗

 • Silvana Hyka
  Silvana HykaΠριν 10 ημέρες

  😍😍🥰🥰🥰🥰😘😘😘💓💓💕💕♥️♥️💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❤️❤️💓💓💓💓❤️❤️❤️💓💓💓💓🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞♥️♥️😍😍💋🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Ksel Lesk
  Ksel LeskΠριν 10 ημέρες

  Brravo big Solo te dua shumeeeeee zemera ime o shpirt

 • Mal Peca
  Mal PecaΠριν 11 ημέρες

  O mreza qa bane

 • Orest Sula
  Orest SulaΠριν 12 ημέρες

  Bravoooo

 • A K
  A KΠριν 12 ημέρες

  Solo respect ✊

 • Daku Miki
  Daku MikiΠριν 12 ημέρες

  Finem je me i miri se krejt

 • adiol qorraj
  adiol qorrajΠριν 12 ημέρες

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Fjori Fjori
  Fjori FjoriΠριν 12 ημέρες

  Stresi je kengar I mir

 • Bekim Hafuzi
  Bekim HafuziΠριν 13 ημέρες

  kuj ti pelqen pjesa e stresit dhe e solos nje like

 • Bukurie Muzaqi
  Bukurie MuzaqiΠριν 13 ημέρες

  Te rujt zoti me familje kur bon like dh koment👪👫👬👭

 • Sulo Kapllani

  Sulo Kapllani

  Πριν 3 ημέρες

  Amin

 • Dritan Karemanaj
  Dritan KaremanajΠριν 13 ημέρες

  Ju lumt shum mir

 • DINA_ JM
  DINA_ JMΠριν 13 ημέρες

  😍😍😍😗😙😘😚😻😻👍👍 shum fort

 • Gangsterss0
  Gangsterss0Πριν 14 ημέρες

  ⚡⚡🎭🎭🎭

 • PUMP KIN
  PUMP KINΠριν 14 ημέρες

  OTR for life!

 • leon leon
  leon leonΠριν 14 ημέρες

  It's nice 😎🇦🇱

 • fatbianko islamaj
  fatbianko islamajΠριν 15 ημέρες

  sikur qihen te gjithe bashke ne byth

 • R D I S
  R D I SΠριν 15 ημέρες

  👍👍👍👌

 • Silvana Hyka
  Silvana HykaΠριν 16 ημέρες

  💓💓💓💋💓💓💓😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • berat Bajrami
  berat BajramiΠριν 16 ημέρες

  Bravo djema respekt prsh. Nga shkupi jeni me te mir suksese

 • Goni Montana
  Goni MontanaΠριν 16 ημέρες

  O king pse be o la vie na more kejt spo muj qoma pu gjumit king se ste kam harru jo ☝️🤜🤛🍻🍻🥂🕺me vitin tan kips kejt 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Goni Montana

  Goni Montana

  Πριν 16 ημέρες

  Gum jaam bŕo me hitin tan ste kam harru bro☝️💪👍

 • Domna Kazantzoglou
  Domna KazantzoglouΠριν 16 ημέρες

  🇬🇷🇬🇷🇬🇷😋

 • Enxhi Kacos
  Enxhi KacosΠριν 16 ημέρες

  Stresi I love you 🥰😍😘

 • Geron Koshi
  Geron KoshiΠριν 16 ημέρες

  Is going live

 • addme yea
  addme yeaΠριν 16 ημέρες

  Müthiş olmuş:)

 • rei shqip tv
  rei shqip tvΠριν 18 ημέρες

  Soloja solo rrin gjithmon 😅😅😅😅😅😅🤣🤣😅🤣😅🤣🤣🤣😅😅😅🤣🤣😅😅😅😅🤣😅😅😅😅🤣

 • Armando maradona
  Armando maradonaΠριν 18 ημέρες

  Gogo per 10.M.

 • Bedrie Duka
  Bedrie DukaΠριν 18 ημέρες

  Solo e ka kengen me te bukur💝💝🌈🌈👏

 • Seid llabjani
  Seid llabjaniΠριν 19 ημέρες

  Beni liberi nese jublqen kjo kang

 • Seid llabjani
  Seid llabjaniΠριν 19 ημέρες

  Selavi

 • THE_K1NG
  THE_K1NGΠριν 19 ημέρες

  This song is a best=`(ai qe bo like zoti i rujt me gjith familje)

 • Τζενη Τζενακι
  Τζενη ΤζενακιΠριν 19 ημέρες

  O zot finem stres solo ju dua jeni zera fantastik

 • Leo Leandri
  Leo LeandriΠριν 19 ημέρες

  Vetem solo se ky stresi sdi me knu vk eshet

 • Show bizz ALB
  Show bizz ALBΠριν 20 ημέρες

  A vetem per like i boni komentet???

 • Nertila Velaj

  Nertila Velaj

  Πριν 19 ημέρες

  Po

 • Nertila Velaj

  Nertila Velaj

  Πριν 19 ημέρες

  Stre si. Fin em

 • Alex zZz
  Alex zZzΠριν 20 ημέρες

  Big respect for solo finem,love from bro Romania 😁❤🇷🇴

 • ilir cullhaj
  ilir cullhajΠριν 20 ημέρες

  Solo kill it

 • Mendim Bytyqi
  Mendim BytyqiΠριν 21 ημέρα

  🇽🇰🇦🇱🇺🇲

 • Lulzim Sharka
  Lulzim SharkaΠριν 21 ημέρα

  Ohhhhhhhh ho finem😠😠😠🤫🤫🤐

 • _IonSko_
  _IonSko_Πριν 21 ημέρα

  ktu per 1:25, anyone else ?

 • Omer Gelqerja
  Omer GelqerjaΠριν 21 ημέρα

  Kang bosash super te dy

 • L P
  L PΠριν 21 ημέρα

  O

 • Arjela Kiptiu
  Arjela KiptiuΠριν 22 ημέρες

  o

 • Ivo Gallo
  Ivo GalloΠριν 22 ημέρες

  Ivojgdfnfgjdjhkekxjvhcjcjcjbkrjjaksjxnjcjxjcjfjfjjjjfjfjfjjrojhhskkvxhjxjdjsjdjbchxkkkkkjcjjcnnfnbfjhhhxhchcjjcjkxkknxbnxbxbnxkxnnxbxnxnjxbdjkjjnnbxjjxjjjxjkjjjdjkkjxjjxjxhchskxkcjcjc

 • Ivo Gallo

  Ivo Gallo

  Πριν 16 ημέρες

  Ivo g

 • Ivo Gallo

  Ivo Gallo

  Πριν 16 ημέρες

  IVO GALLO

 • valeria maci
  valeria maciΠριν 23 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • valeria maci
  valeria maciΠριν 23 ημέρες

  😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋

 • Boni Durres
  Boni DurresΠριν 23 ημέρες

  Bravo Stresinjo eke myt 👌👌👌

 • Nertil Peroj
  Nertil PerojΠριν 23 ημέρες

  🤩🤩🤩🤩

 • Dena Makaveli
  Dena MakaveliΠριν 23 ημέρες

  Solo killing it 🔥🔥

 • Sinan Boyka - Real Hasta La Muerte
  Sinan Boyka - Real Hasta La MuerteΠριν 23 ημέρες

  🔥🔥🔥

 • Linda Kasemi
  Linda KasemiΠριν 24 ημέρες

  Super

 • Kostandino Murrizi
  Kostandino MurriziΠριν 24 ημέρες

  Bravo

 • FABJO Allushi
  FABJO AllushiΠριν 24 ημέρες

  W1

 • Mateo BoSi
  Mateo BoSiΠριν 25 ημέρες

  Bosi i dhendit eshte stresi finem dhe sollla

 • Patricia Kaptelli
  Patricia KaptelliΠριν 25 ημέρες

  Solo😘😘😘😘😘

 • FF BRAJAN
  FF BRAJANΠριν 25 ημέρες

  Kujt i pelqen finemi dhe solo like cm tim😜❤️

 • Hoxha stiven
  Hoxha stivenΠριν 25 ημέρες

  Bravo cuna ju prsh shqipe an e mbar botes kudo qe jeni

 • Klaivert Bego
  Klaivert BegoΠριν 27 ημέρες

  super

 • Seo Jun
  Seo JunΠριν 27 ημέρες

  Pople who come only for 1:24 part

 • Adriatik Cobaj
  Adriatik CobajΠριν 28 ημέρες

  Nojzi

 • servis avdia
  servis avdiaΠριν 28 ημέρες

  Shum me buker

 • Al_xz
  Al_xzΠριν 28 ημέρες

  tststgststsdgs edtrsts t sgsdgs ts dtgsdtsgsfcgsdgsgsgsfgsgsfgshsyhsytsgsgstgsat🔥

 • Oltiona Mehalla
  Oltiona MehallaΠριν 28 ημέρες

  Kenga me shume qe me pelqen me shume eshte sje mo dhe per veti dhe kenget e to tjera

 • Oltiona Mehalla
  Oltiona MehallaΠριν 28 ημέρες

  Stress finem solo Jeni kengetaret me te mire

 • The World
  The WorldΠριν 29 ημέρες

  ropqima

 • ER GLADIATORE
  ER GLADIATOREΠριν 29 ημέρες

  Boss 🇮🇹🇦🇱🦅brothers forever ❤️🇮🇹🇦🇱

 • Roen Izvira

  Roen Izvira

  Πριν 8 ημέρες

  Bellaaaaa broooo

 • Dejvi Dejvi
  Dejvi DejviΠριν 29 ημέρες

  Stresi

 • Bobi Bisha
  Bobi BishaΠριν 29 ημέρες

  Solo tu shiju puron aty

 • servis avdia
  servis avdiaΠριν 29 ημέρες

  Shume bukur kjo kenge finemi dhe stresi jeni kengetar me te bukur ne bot Bravo bravo

 • bonez 187erz
  bonez 187erzΠριν 29 ημέρες

  Bad boy for live🤑🤑💪🏽💪🏽

 • Pablo Pablos
  Pablo PablosΠριν μήνα

  Like kush e degjon 2021

 • Tekste Këngësh Shqip
  Tekste Këngësh ShqipΠριν μήνα

  SOLO Mos shiko posht... Zoti te ruajt familjen😇❤💋💓

 • Nani Asani
  Nani AsaniΠριν μήνα

  Ma i forti

Επόμενο